Oprogramowanie na zamówienie

Stwórz dedykowane oprogramowanie, które pozwoli Twojej firmie się rozwijać.

Dobre oprogramowanie dedykowane posiada trzy cechy, które sprawiają, że jest ono skuteczne i wyjątkowe - działa bezbłędnie, ma przyciągający design i realizuje cele biznesowe.

Tworząc dedykowane oprogramowanie dla firm korzystamy z wielu narzędzi programistycznych do budowania zoptymalizowanych aplikacji mobilnych i internetowych. Specjalizujemy się w technologiach: Flutter, React i .NET, ale nasze umiejętności nie ograniczają się tylko do nich.

Mobile
iOS
  • iOS Swift
Android
  • Kotlin
Back-end
  • C# i .NET
  • PHP
Front-end
  • React.js
  • Angular.js
  • HTML 5
  • CSS 3
  • JavaScript

Chcesz stworzyć produkt cyfrowy, który będzie wyróżniał się z tłumu?

Tworzymy oprogramowanie dopasowane do Twoich potrzeb i zaprojektowane zgodnie ze specyfikacją.

Ok, nie musisz nam wierzyć na słowo. Po prostu, poświęć nam chwilę, aby przekonać się o naszych umiejętnościach.

Jesteśmy technologicznymi geek’ami.

Programujemy aplikacje mobilne na Androida, iOS, Huawei oraz aplikacje webowe korzystając wyłącznie ze stabilnych i skalowalnych technologii. Jednocześnie na bieżąco odkrywamy trendy i uczymy się nowych rozwiązań po to, aby realizować najbardziej zaawansowane projekty zgodnie z duchem czasu. Ponadto, dzięki zróżnicowanym kompetencjom naszego zespołu, nie musisz zatrudniać kolejnych wykonawców, stworzymy Twój produkt w podejściu end-to-end.

Jesteśmy kreatywni.

Kochamy projekty pełne wyzwań. Dzięki nim stale się rozwijamy i szukamy nowych rozwiązań, co przekłada się na wyższą jakość pracy, a jednocześnie uwalnia nasz pełen potencjał. Jesteśmy szczęśliwcami, dla których tworzenie oprogramowania jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją.

Jesteśmy godni zaufania.

Dbamy o naszych klientów, zapewniając im stabilny i bezpieczny kod. Działamy partnersko, doradzając najbardziej optymalne rozwiązania, które zapewniają tanie i efektywne możliwości rozwoju oprogramowania w przyszłości.

Szybko się dostosowujemy.

Nasza praca jest dostosowana do Twoich potrzeb i wymagań. Tworząc oprogramowanie z naszym zespołem dostajesz pełny wgląd w każdy etap realizacji projektu, dzięki czemu masz możliwość elastycznego wprowadzania ewentualnych zmian i bieżącego obserwowania jego rozwoju.

Dobry proces maksymalizuje sukces.

Przygotowanie

01
Odkrywamy i definiujemy.

Wspólnie budujemy holistyczną strategię, która gwarantuje wysoką jakość i spójność całego projektu.

  • Spotkania i wymagania
  • Analiza, zbieranie danych
  • Architektura funkcjonalności
  • Planowanie projektu

Projektowanie graficzne

02
Tworzymy angażujące doświadczenie.

Uwzględniając tożsamość marki tworzymy nowoczesną i spójną grafikę, która zachwyci użytkowników.

  • Przewiduj mobilne zasoby swoich klientów
  • Przepływ użytkowników
  • Tworzenie projektów o dużej sile oddziaływania
  • Prototypowanie cyfrowe

Development

03
Wdrożenie bezpiecznej i wydajnej aplikacji.

Tworzymy innowacyjne, bezpieczne i wydajne aplikacje mobilne i internetowe.

  • Kierunek techniczny
  • Specyfikacja techniczna
  • Rozwój front-end i back-end

Testy

04
Kontrola jakości.

Nasz wyspecjalizowany wewnętrzny zespół QA dokonuje przeglądu i testowania całego tworzonego przez nas oprogramowania.

  • Sesje badania użyteczności
  • Przeglądy kodu
  • Usuwanie błędów
  • Zatwierdzenie

Publikacja

05
Go live.

Wdrożenie odpowiedniej analityki aplikacji oraz zadbanie o wysoką pozycję Twojej aplikacji w sklepach poprzez wprowadzenie odpowiednich technik App Store Optimization.

Analiza, ewaluacja, update

06
Liczby, nie przypuszczenia.

Upewnienie się, że wszystkie zmiany są oparte na danych i ciągłe sprawdzanie wyglądu i funkcjonalności. Upewniamy się, że Twoi odbiorcy otrzymują aktualizacje, których szukali.

Sprawdź poniższe case studies, aby dowiedzieć się w jaki sposób pomogliśmy naszym klientom, wznieść ich produkty cyfrowe na wyższy poziom!

Radio Nowy Świat

Radio Nowy Świat

Zobacz, w jaki sposób odświeżyliśmy aplikację mobilną dla jednej z najpopularniejszych w Polsce internetowych rozgłośni radiowych.

Furgonetka BOX Partner

Furgonetka BOX Partner

Aplikacja mobilna wykorzystująca moduł AR, która służy do lokalizowania idealnych miejsc dla nowych automatów paczkowych.

Umów się z nami na warsztaty product design. Wspólnie zdefiniujemy potrzeby i dobierzemy najlepsze usługi programistyczne do stworzenia oprogramowania dla Twojego biznesu.

Tworzenie oprogramowania to złożony proces, który nastręcza wiele pytań. Być może poniżej znajdziesz jedno z zagadnień, które Cię nurtuje.

W jakich technologiach można stworzyć aplikacje mobilne na zamówienie?

Istnieją różne technologie, dzięki którym można z powodzeniem wykonać aplikację mobilną. Co należy podkreślić, z biegiem lat się one zmieniają i na ich miejsce powstają nowe. W przypadku aplikacji natywnych, możemy wyróżnić m.in. Swift, który umożliwia napisanie aplikacji na iOS, a także m.in. Kotlin, w którym tworzone są aplikacje na systemy Android. W naszej firmie z powodzeniem jednak tworzymy także tzw. aplikacje cross-platformowe, wykorzystując technologię Flutter, która umożliwia napisanie aplikacji na obydwie platformy wykorzystując jednen kod (we Flutterze kod tworzony jest w języku Dart).

W jakich technologiach można stworzyć aplikacje internetowe na zamówienie?

Zarówno jak w przypadku aplikacji mobilnych, jak i aplikacjach webowych mamy do wyboru rozmaite technologie. W naszej pracy, skupiamy się głównie na najnowszych i stabilnych technologiach. Dlatego, jeśli chodzi o prace front-endowe, skupiamy się głównie na frameworku React.js. Natomiast, w przypadku back-endu, zalecamy wykorzystanie .NET 6. Wybór technologii zależy jednak od potrzeb klienta i celu biznesowego tworzonego rozwiązania cyfrowego, dlatego ich ostateczny wybór poprzedzony jest naszą ekspertyzą i doradztwem.

W jaki sposób powstaje wycena aplikacji?

Wycena opiera się na wyborze technologii oraz potrzebnych funkcjonalnościach do stworzenia aplikacji. Im bardziej dokładnie opisane funkcjonalności, tym łatwiej jest przygotować rzetelną wycenę developmentu, która nie będzie zaniżona ani zawyżona. Wycena też zależy od wyglądu aplikacji – generalnie im więcej niestandarodowych elementów i animacji tym development będzie droższy.

Chcesz dowiedzieć się ile będzie kosztowała Twoja aplikacja? Napisz do nas, aby uzyskać darmową wycenę.

Czy każda aplikacja potrzebuje backendu?

Mówiąc krótko, to zależy. 🙂 Warto jednak wcześniej wytłumaczyć jaka jest zasadnicza różnica pomiędzy front-endem i back-endem. Pierwszy termin dotyczy wszystkiego, co użytkownik widzi i z czym może podejmować interakcje na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej / webowej np. kliknięcie buttonu. Back-end natomiast to część kodu aplikacji, która umożliwia jej prawidłowe działanie, a której użytkownicy nie widzą m.in. bazy danych, serwerów, czy punktów końcowych API. Reasumując, jeśli Twoja aplikacja ma zaawansowane funkcje, które umożliwiają np. zakładanie konta użytkownika, będzie ona posiadała back-end.

Jakie są etapy tworzenia oprogramowania (aplikacji webowej lub mobilnej)?

Stworzenie rozwiązania cyfrowego, którym jest aplikacja mobilna lub webowa złożone jest z kilku etapów, uzależnionych oczywiście też od potrzeb klienta jak i samego projektu. Najczęściej składa się on jednak z nastepujących części tj. przygotowanie do projektu, które często odbywa się w parze z warsztatami product discovery, następnie projektujemy interfejs, na tym etapie odbywają się wszelkie prace związane z UX i UI. Następnie przechodzimy w fazę developmentu, który realizowany jest zgodnie z określonym kierunkiem technicznym, a także zaakceptowaną specyfikacją. Kolejno aplikacja przechodzi testy, podczas których sprawdzamy m.in. jakość kodu, usability i tropimy wszelkie błędy. Następnym krokiem jest publikacja aplikacji, a także jej analiza oraz ewaluacja.

Skąd biorą się opóźnienia w tworzeniu aplikacji?

Zwykle opóźnienia w tworzeniu aplikacji i generalnie oprogramowania wynikają z niewystarczającego przygotowania na wielu płaszczyznach. Z jednej strony opóźnienia mogą wynikać z braku (lub niejasno sformułowanych) wymagań funkcjonalnych aplikacji co powoduje niezrozumienie funkcjonalności przez developerów. Aby temu zapobiec warto na początku projektu przygotować wymagania funkcjonalne w formie user stories i makiet wizualnych aplikacji. Innym często spotykanym powodem jest niedostarczenie na czas kont w App Store i Google Play, co powoduje przestoje i opóźnienia.

Jak wygląda współpraca z firmą tworzącą aplikacje?

Najczęściej pierwszym kontaktem jest ten z działem sprzedaży, gdzie weryfikujemy możliwości technologiczne stworzenia danej aplikacji, doradzamy w kwestii wyboru technologii oraz po stronie funkcjonalności aplikacji, które zaoszczędzą czas i koszt klienta. Gdy decydujesz się na podjęcie współpracy, proces tworzenia aplikacji przejmuje Project Manager, który określa które zadania mają największy priorytet w stworzeniu produktu. Nasi klienci mają również kontakt z developerami, którzy weryfikują pomysły pod względem technicznym i doradzają najlepsze rozwiązania.

Na jakie błędy uważać we współpracy z firmą tworzącą aplikacje?

Najczęśniej popełnianym błędem jest brak czasu lub zbyt małe zaangażowanie ze strony pomysłodawcy aplikacji, co powoduje, że zespół po stronie Software House’u nie ma pewności czy prace przebiegają zgodnie z oczekiwaniami. Aby tego uniknąć, nawiązując współpracę z firmą tworzącą oprogramowanie warto brać udział w jak największej liczbie spotkań z całym zespołem – czyli spotkania daily, planning, demo. Innym często spotykanym błędem jest nieumiejtność określenia budżetu choćby ramowo. Określenie budżetu pozwala Software House’owi zaproponować takie rozwiązanie, które się w nim mieści lub uczciwie stwierdzić, że nie jest w stanie zrealizować choćby MVP w tym budżecie. Jeszcze inny błąd to wymyślanie nieporzebnych funkcjonalności “na zapas”, co niepotrzebnie podwyższa koszt wykonania oprogramowania.

Ile kosztuje stworzenie aplikacji?

To zależy przede wszystkim od: rozwiązania technologicznego, np. czy chcemy mieć rozwiązanie natywne czy cross-platformowe oraz funkcjonalności, jakie są potrzebne w aplikacji. Warto zaznaczyć także, że istnieją różne modele rozliczania projektów, czyli Time&Materials oraz Fixed Price. Pierwszy oparty jest na wynagrodzeniu za pracę wykonaną w określonym czasie. Oznacza to, że klient płaci za ilość godzin pracy wykonanej, wraz z wszelkimi dodatkowymi kosztami, takimi jak usługi zewnętrzne, narzędzia itp. Jest to dobry wybór dla projektów, które mają niejasne wymagania i nieznane ryzyka. Z kolei model rozliczania Fixed Price oparty jest na ustalonej cenie za całość projektu. Oznacza to, że klient płaci określoną cenę za wykonanie projektu w określonym czasie. Jest to dobry wybór dla projektów, które mają jasne wymagania i znane ryzyka.

Ile czasu zajmuje stworzenie aplikacji mobilnej/webowej?

Oszacowanie czasu stworzenia aplikacji stanowi duże wyzwanie. Oczywiście możliwe jest określenie przybliżonego czasu realizacji przed przystąpieniem do projektu, jednak nigdy nie będzie on trafny w 100%, ponieważ jest podatny na wiele czynników. Przede wszystkim ważne jest odpowiednie zaplanowanie aplikacji, w tym stworzenie makiet i dokumentacji oraz dobra współpraca i komunikacja między firmą, która tworzy oprogramowanie a zlecającym. Równie istotny wpływ na czas programowania aplikacji mobilnych/webowych ma stopień skomplikowania danego rozwiązania, ilości funkcjonalności i jego innowacyjności. Kolejnym krokiem, który może opóźnić czas tworzenia oprogramowania jest jego testowanie, które może wykazać błędy i nieścisłości, a ich naprawa i ponowne przetestowanie wydłużyć czas realizacji. Podsumowując, tworzenie oprogramowania zajmuje zazwyczaj od kilku do kilkunastu miesięcy.

Mam pomysł na aplikację. Jakie są kolejne kroki, aby ją stworzyć?

Jeśli zaczynamy od pomysłu, a nie mamy jeszcze żadnej dokumentacji, proponujemy warsztaty product discovery, aby określić które funkcjonalności są priorytetowe. Następne kroki to stworzenie UX wirefrimes, UI i development.

Umów się na warsztaty.

Jaką technologię i usługi programistyczne mam wybrać do stworzenia mojej aplikacji?

Zależy od tego, która platforma będzie wiodąca tzn. web czy mobile, planów dalszego rozwoju produktu oraz od funkcjonalności. Jeśli potrzebujesz pomocy z analizą swojego produktu cyfrowego, skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Czy po stworzeniu aplikacji u Was, będziecie również zajmować się jej utrzymaniem?

Oczywiście jeśli klient będzie potrzebował od nas wszelkiej pomocy, a także utrzymywania aplikacji po jej stworzeniu, nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy mogli się tym zająć.