Jak dodać aplikację do Google Play? Instrukcja 2024
Czy wiesz, że według najnowszych danych z 2023 roku wynika, że Android dominuje globalny rynek urządzeń mobilnych z udziałem aż 70,29% użytkowników, co jest ponad dwukrotnie lepszym wynikiem w porównaniu do użytkowników z systemem iOS (28,99%)? Te statystyki podkreślają, jak ważna jest obecności aplikacji w Google Play Store.
Jak ChatGPT może usprawnić Twoją aplikację?
Sztuczna inteligencja rozwija się w zawrotnym tempie, a Ty z zastanawiasz się, w jaki sposób możesz wykorzystać ją w Twojej aplikacji
Technologia Flutter- najlepsze rozwiązanie dla mobilnej aplikacji radiowej
Szukasz sposobu, aby poszerzyć grono słuchaczy swojej stacji radiowej? Zobacz, dlaczego mobilna aplikacja radiowa może pomóc Ci w dotrzeć do nowych użytkowników. Wejdź do cyfrowego świata i rozwiń swój biznes.
Minimum Viable Product czy Minimum Lovable Product? O co w tym wszystkim chodzi?
Proces tworzenia dowolnej aplikacji złożony jest z wielu etapów. W momencie, kiedy udaje ci się znaleźć unikatowy pomysł na biznes, przychodzi . Zaprezentuje ci rozwiązania, które najlepiej pasują do początkowych faz rozwoju produktu cyfrowego. Na dzisiejszym rynku największą popularnością cieszy się podejście MVP, czyli minimum viable product. W skrócie jest to minimum wysiłku włożonego w projekt, które pozwoli ci zbadać rynek oraz słuszność założeń biznesowych. Niemniej jednak, wokół minimum viable product krąży wiele terminów towarzyszących, które mogą być niezrozumiałe. Ten artykuł będzie dla ciebie przewodnikiem po tym zagadnieniu oraz umożliwi ci podjęcie optymalnej decyzji dotyczącej twojego biznesu.
7 najważniejszych powodów porażek projektów MVP (minimum viable product)
Stworzenie projektu MVP (minimum viable product) jest mądrym posunięciem dla przedsiębiorców. Pozwala ono na sprawne przetestowanie swojego pomysłu na biznes i jego dopasowanie do potrzeb rynkowych. Co jednak zrobić, kiedy MVP zawodzi? Czy MVP może w ogóle zawieść? Niestety dzieje się to częściej niż mogłoby się wydawać. Już na etapie tworzenia MVP może bowiem dojść do wielu pomyłek.
Outsourcing IT – 4 modele, które warto znać
Postępująca cyfryzacja biznesu związana z pandemią oraz towarzysząca jej konieczność tworzenia przez firmy dedykowanego oprogramowania sprawia, że zapotrzebowanie na wykwalifikowanych programistów jest większe niż kiedykolwiek. Zbudowanie własnego zespołu developerskiego to kosztowne i czasochłonne zajęcie. Właśnie dlatego wiele firm decyduje się na outsourcing usług IT.
Jak wybrać odpowiednią technologię dla mojej aplikacji mobilnej?
Masz pomysł na aplikację mobilną i szukasz właściwej technologii? Pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru. Przeczytaj ten przewodnik, aby poznać dostępne możliwości i wybrać technologię, która zapewni sukces Twojej aplikacji.
Najważniejsze zalety m-commerce dla firm z branży turystycznej
Wykorzystanie kanałów m-commerce dotyczy coraz większej ilości biznesów. Nie inaczej jest w przypadku sektorów związanych z podróżowaniem i hotelarstwem. W ciągu ostatnich lat, koszty stworzenia aplikacji mobilnych zmniejszyły się, dzięki czemu firmy chętniej inwestują w produkty cyfrowe m.in. w aplikacje retail, e-commerce oraz aplikacje biznesowe.
Jakie korzyści odnoszą przedsiębiorstwa tworząc niestandardowe oprogramowanie
Transformacja cyfrowa jest bardzo modnym i często wykorzystywanym zwrotem wśród przedstawicieli różnego rodzaju firm, zarówno tych dużych, jak i małych. Przedsiębiorstwa, w których dominują złożone procesy, często posługują się starszymi, sprawdzonymi systemami – w czym, można dostrzec szansę na wprowadzanie nowych i bardziej zaawansowanych rozwiązań, na miarę owej cyfrowej transformacji.
6 sposobów na usprawnienie biznesu dzięki aplikacji m-commerce
Eksperci przewidują, że do 2021 r., mobilna sprzedaż internetowa, będzie stanowić 54% całkowitej sprzedaży e-commerce.
Jak dyrektywa PSD2 wpłynie na startupy FinTech
Do września 2019 r. wszystkie firmy w UE będą musiały spełnić regulacyjną normę techniczną PSD2. Dyrektywa PSD2 została zaprojektowana w celu ułatwienia rozwoju innowacji produktowych w zakresie usług płatniczych i finansowych świadczonych przez usługi niebankowe. Unijna dyrektywa pozwoli na dokonywanie płatności nie tylko przez banki, ale także przez inne instytucje finansowe oraz wyspecjalizowane technologie finansowe FinTech. Wprowadzenie nowych regulacji ma na celu pogłębienie istniejącego rynku usług płatniczych, przy jednoczesnym utrzymaniu zainteresowania konsumentów.
4 zalety MVP dla założycieli startupów
Jednym z najczęstszych błędów popełnianych zarówno przez początkujących, jak i doświadczonych przedsiębiorców, jest tworzenie zbyt rozbudowanych wersji produktów przez wypuszczeniem ich na rynek. Przyczyn może być wiele, jednak jednym z najbardziej wyraźnych jest obawa przed udostępnieniem produktu, który nie spotka się z zainteresowaniem ze strony odbiorców.
Jak wybrać właściwą technologię do stworzenia aplikacji webowej?
Wybór odpowiednich technologii do stworzenia projektu strony internetowej, może okazać się trudnym wyzwaniem. W końcu jest tak wiele różnych języków, frameworków i innych front-end’owych opcji do wyboru – nie wspominając już nawet o bazach danych i opcjach hostingu!